99% בחירה

הרצאת השראה

כאשר זוהר, האיש שאיתי ואב ילדי, אובחן כחולה במחלת ניוון שרירים קטלנית וחסרת מזור – ALS.

מה עושים? איך ממשיכים?

בהרצאה אני משתפת בסיפור האישי שלי ושלנו כמשפחה, מהפן הבוחר והמנווט.

באותנטיות, ללא מסכות, בהחלטה היומיומית שלי לבחור, אני מדגישה את היכולת לצמוח מתוך משבר, תוך חידוד הערכים והעקרונות לפיהם אני רוצה להנהיג את משפחתי.

99% בחירה היא  הרצאה נוגעת ומרגשת אשר גורמת לכל  אדם להתבונן על חייו, תוך הבנה כי היכולת לבחור, גם אם סמויה מהעין, טמונה בו.

בואו להאיר את הטוב שבחייכם.

המלצות

״אין לי מילים לתאר כמה טילטלה אותי ההרצאה, העמידה אותי בפרופורציות ושמה לי מראה מול הפנים. רותם אישה מעוררת הערצה, רהוטה, מעניינת ומצחיקה והכל בנושא כל כך כאוב. ממליצה לכל אחד ואחת ללכת לשמוע את ההרצאה ולהבין כיצד ניתן להתמודד עם מכשולים ולנצחם.”נאווה בן- אור נחמני

״ערב אחד בחיים, שעצר עבורי את הזמן מלכת והאיר קרן אור על מה שבאמת חשוב בחיים האלה: על העיקר והטפל, על משמעות אהבת אמת, מסירות נפש ,חשיבות המשפחה, ההורות זוגיות, חמלה, אמונה ועל הכוחות האדירים שיש לאישה אחת נדירה ולגבר אחד מיוחד במינו להמשיך ולבחור בחיים.
תודה לך רותם אהובה. בהרצאה אחת שינית את חיי.״

מיכל ילובסקי פטרבורג.

נעים מאוד, רותם כרמי, אישה לזוהר ואימא לשירה 14, יובל 11, וגלעד 7.5.

עובדת סוציאלית M.A בהנחיית קבוצות, בעלת טור קבוע במדור הורות ב – YNET, מרצה מעל ל-4 שנים בתחום של צמיחה ממשבר ויצירת חוסן אישי והורי.

לפני 9 שנים, התהפכו חיינו מהקצה אל הקצה, כאשר זוהר, האיש שאיתי, אבי ילדי, אובחן כחולה במחלת ניוון שרירים סופנית וקשה. מאז כמשפחה, אנו מתמודדים  עם חיים מורכבים, בתוכם גדלים שלושת ילדינו. בזהירות אעז ואומר כי למרות ובזכות האתגר של חיינו, יצרנו תא משפחתי איתן ואוהב, היכול להתמודד באופן “בריא” עם סערה מתמשכת.

מזמינה אתכם לגלות את היכולת הטמונה בכולנו, היכולת לבחור!!!

לפרטים נוספים