הרצאות

ההרצאות שלי – הם בעצם שילוב של תפיסתי המקצועית כעובדת סוציאלית בעלת תואר שני וניסיון תעסוקתי של 10 שנים וכן של חיי האישיים בהתמודדות עם משבר ואתגר.

חיבור השניים : תאוריה ומעשה, מקנים לי נקודת מבט ייחודית ואותנטית, אותה אני מביאה מול קהל השומעים. כבר מעל לארבע שנים בהן אני מרצה ברחבי הארץ בפני פורומים שונים: מקומות עבודה, בתי-ספר, קיבוצים סלונים בתי חולים, שרותי בריאות ועוד.

מעוניינים לקבל עוד מידע? מעוניינים להגיע לאחת ההרצאות הפתוחות, או להזמין הרצאה במיוחד עבורכם?

רשמו כמה פרטים למטה ומבטיחה לשוב אליכם תוך 24 שעות.

הרצאה

הרצאת השראה

מפגש אישי וכן, בו אני מספרת את סיפור ההתמודדות המשפחתית שלנו ב-10 השנים האחרונות, עם מחלת ה- ALS, מחלת ניוון שרירים קשה וחשוכת מרפא.

בהרצאה אני מתארת כיצד בתוך כאוס גדול בניתי בחיי איים של שליטה, חיים מלאים בסיפוק ותחושת מסוגלות. אני מדגישה את המקומות של הכוח,  ובוחרת להקטין את הכעס, את חוסר האונים והקושי.

אני משתפת אתכם באותנטיות, ללא מסכות, בהחלטה היום-יומית שלנו לבחור, בכל פעם מחדש, לחיות, גם כשהמציאות קשה וכואבת. קראו עוד >>>

הרצאה

פרקטיקה של חוסן

הינה הרצאה המשלבת ניסיון של התמודדות אישי, יחד עם מודל פשוט ומעשי , אותו פיתחתי לאחר מחקר איכותני ארוך טווח.

ההרצאה עוסקת ביכולת שלנו כהורים ליצור חוסן ביום יום, תוך הבנה כי שימוש בו יסייע לאתגרים עתידיים

בעזרת מ.מ.ש, מודל מקורי, פשוט ומעשי שעושה סדר ונותן כלים לחיים, נלמד לתרגם את התיאוריות למעשים אפקטיביים להתמודדות הורית יומיומית

המודל מתייחס ל-4 יסודות מרכזיים – נרטיב, מנהיגות, מודלינג, ושיתוף

הרצאה

חווית המטופל ומשפחתו

ההרצאה מדברת מתוך ניסיון אישי, ארוך ומורכב, מביאה סיפורים ותיאורי מקרה, תוך הצצה לחיים של משפחה המתמודדת עם סיעוד מורכב. הצורך והתלות של משפחות כמותנו במערכת הבריאות הינו קריטי ועצום, אך ללא שיתוף הידע והניסיון שלנו, הטיפול בחולה לא יהיה מיטבי.

ההרצאה פותחה עבור צוותים רפואיים, סיעודיים, פרא-רפואיים ואדמיניסטרטיביים בכל שירותי הרפואה, המעוניינים לחזק יצירת אקלים מיטבי עם משפחת המטופל. קראו עוד >>>

0
שנות מחלה
7500
צופים
0
הרצאות
0
לקוחות

לקוחות

לפרטים נוספים